Фото МЗС

Клімкін: Внесення змін до Угоди про асоціацію з ЄС наразі неможливе

  Наразі глава МЗС України перебуває з робочим візитом у Нідерландах

  Під час візиту до Нідерландів міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що внести зміни в текст Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом неможливо. Про це повідомляє прес-служба МЗС України.

  "П.Клімкін особливо наголосив на неможливості внесення змін до тексту Угоди, вже ратифікованої Україною, 27 державами-членами ЄС та Європарламентом. Глава МЗС України зазначив, що Угода про асоціацію є дієвою платформою не тільки для поглиблення відносин між Україною та ЄС, українсько-нідерландського двостороннього співробітництва, але і зміцнення на континенті базових європейських цінностей, завдяки яким європейська спільнота досягла економічної могутності, миру та процвітання", – йдеться в повідомленні.

  Як зазначається, у ході зустрічей з голландським керівництвом порушувалися питання двостороннього співробітництва, європейського порядку денного, насамперед – завершення процесу ратифікації Угоди про асоціацію Нідерландами у спосіб, який би був прийнятним для усіх сторін – України, Нідерландів та ЄС.

  У МЗС також наголосили, що Угода має виключне значення для України як основа для впровадження системних реформ, побудови нової демократичної держави.

  Нагадаємо, 21 жовтня прем'єр Нідерландів Марк Рютте заявив, що рішення щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС ухвалять до 1 листопада.

  Як повідомлялося раніше, ЗВТ між Україною та ЄС буде діяти незалежно від рішення Нідерландів про асоціацію.

  Попередній матеріал
  В Італії стався потужний землетрус: поштовхи відчувались навіть у Римі
  Наступний матеріал
  Бійці АТО "мовою кіно" розповіли, як боротись з посттравматичним синдромом після війни

  Порошенко переговорив з прем'єром Нідерландів про надання Україні безвізу

  Нідерланди підтримають безвіз для України – Рютте

  ЗВТ між Україною та ЄС буде діяти незалежно від рішення Нідерландів про асоціацію – радник прем'єра

  Рада закликала Нідерланди і ЄС завершити ратифікацію угоди про асоціацію