У КНР жінку засудили до смертного вироку з відтермінуванням за вбивство іноземця

  Смертним вироком з відтермінуванням - завершилася резонансна судова справа у Китаї. Там засудили Гу Кайлай - дружину опального місцевого політика Бо Силая.

  Жінка зізналася: торік у листопаді отруїла британського бізнесмена Ніла Хейвуда. Свій вчинок пояснила тим, що британець шантажував її через бізнесові суперечки. Зокрема - тримав у заручниках її сина. Суд постановив: якщо протягом наступних двох років зловмисниця вчинить ще хоч однин злочин - її стратять. У іншому разі - смертну кару замінять довічним ув`язненням. Втім, за гарну поведінку Гу може вийти на волю вже за 14 років.

  Громадяни КНР: "Якщо громадянин Китаю, проста людина чи високопосадовець, винний у злочині - його необхідно засудити і покарати. Тож, вирок Гу Кайлай був чесним і справедливим і ще раз довів, що закон у нашій країні - понад усе".

  Громадяни КНР: "Я був дуже обурений, коли почув, що вчинила дружина відомого політика. Це було надзвичайно жорстоко - вбити ділового партнера, до того ж ще й іноземця. Вона заслуговує на вирок, винесений суддями".

  Попередній матеріал
  Парад дитячих колясок у Чернігові [відео]
  Наступний матеріал
  Над озером Мічиґан у США пронеслися 9 торнадо
  Теги: