Парад дитячих колясок у Чернігові [відео]

  Новий рекорд України встановили у Чернігові. У параді дитячих колясок взяли участь 83 родини. Організатори запевняють, щороку таке сімейне свято набуває популярності. І сподіваються що незабаром досягнуть світового рекорду.

  Аріадні  Покрасьон лише рік і 8 місяців. Вона не новачок у таких конкурсах. Цьогоріч приїхала на конкурс у власній хатці-мазанці. Батьки дівчинки кажуть: щоби створити композицію на колЕсах, довелося  вивчати побут чернігівських селян. Донечку зодягли у народний костюм, подбали і про своє вбрання.

  Родина Слесарів із трирічним сином Сашком також не вперше на конкурсі. Над оздобленням візка довго не мізкували  - дитячий транспорт перетворили на аеростат.

  Конкурс у місті влаштовують уже четвертий рік поспіль.

  Тим часом чернігівський конкурс замахнувся на рекорд - за кількістю учасників. Експерти з книги рекордів України запевнили - досягнення інших обласних центрів - тут таки змогли побити.

  Це третій рекорд Чернігова, який  встановили цьогоріч. Навесні тут зареєстрували найбільшу кількість пар, що одночасно танцюють вальс і найбільший прапор із освідченнями у коханні.

  Наталія Тягнирядно, Андрій Чередняк, Чернігів, 5 канал

  Попередній матеріал
  Стартував V веломарафон "Львів-Краків" [відео]
  Наступний матеріал
  У КНР жінку засудили до смертного вироку з відтермінуванням за вбивство іноземця
  Теги: