У Канаді міністр закордонних справ викликав осуд готовністю до зближення з Росією

  Депутат закликав уряд виконати передвиборну обіцянку і ухвалити так званий "список Магнітського"

  Для Канади неприйнятно закривати очі на порушення прав людини у Росії в обмін на участь у переговорах по врегулюванню ситуації в Сирії. Про це під час засідання федерального парламенту Канади заявив депутат від опозиційної Консервативної партії Джеймс Безан, повідомляє "Укрінформ".

  "Той факт, що міністр закордонних справ готовий нормалізувати стосунки із Росією та заплющити очі на порушників прав людини в обмін на членство в Міжнародній групі підтримки Сирії, щонайменше лякає", - сказав Безан.

  Він закликав уряд виконати передвиборну обіцянку і ухвалити так званий "список Магнітського", який накладе персональні санкції на російських чиновників, причетних до порушення прав людини у себе в країні.

  На початку травня до обох палат канадського парламенту були подані законопроекти, які, за прикладом американського "списку Магнітського", передбачають накладення особистих санкцій на російських чиновників, пов’язаних із порушенням прав людини.

  Міністр закордонних справ Канади Стефан Діон виступив проти ухвалення подібного закону. На його переконання, чинне канадське міграційне законодавство вже має достатньо механізмів, аби заборонити небажаним особам доступ до країни, тож необхідності в ухваленні додаткових законодавчих актів немає.

  Нагадаємо, депутат федерального парламенту Канади від правлячої Ліберальної партії Борис Вжисневський заявив, що Росія загрожує Канаді так само, як Україні.

  Попередній матеріал
  Білий дім офіційно повідомив, хто буде новим послом США в Україні
  Наступний матеріал
  Сьогодні Муженко обговорить з командувачем НАТО можливості постачання зброї Україні

  Україна та Канада посилюють торговельні та інвестиційні відносини

  Польща розраховує на збільшення канадських військ у країні

  Канадський депутат: Росія загрожує Канаді так само, як Україні