fakt.pl

Польща розраховує на збільшення канадських військ у країні

  На сьогодні підрозділи канадських військ перебувають в Польщі на ротаційній основі в рамках операції НАТО Reassurance, яка розпочалася після російської агресії в Україні

  Президент Польщі Анджей Дуда розраховує на збільшення присутності канадських військ на території Польщі. Про це він заявив під час свого візиту до Канади, повідомляє "Укрінформ".

  "Розраховую на інтенсифікацію військової співпраці між Канадою і Польщею. Розраховую на те, що буде збільшено союзницьку присутність канадських військ в Польщі, більшу ніж на даний момент",- заявив Дуда.

  На сьогодні підрозділи канадських військ перебувають в Польщі на ротаційній основі в рамках операції НАТО Reassurance, яка розпочалася після російської агресії в Україні.

  У ході чотириденного візиту до Канади Дуда зустрінеться, зокрема, з прем'єр-міністром Канади Джастіном Трюдо і генерал-губернатором Девідом Ллойдом Джонстоном.

  Нагадаємо, Польща і НАТО домовились, де розмістити війська для стримування агресора. Завданням військ НАТО в Польщі буде стримування потенційного агресора з особливим урахуванням району Сувальського перешийку – це північний схід Польщі поблизу кордонів з Росією і Білоруссю.

  Попередній матеріал
  Пентагон: в Іраку ліквідували одного з ватажків ІД
  Наступний матеріал
  Іноземні спостерігачі констатують погіршення ситуації на Сході України

  Голова МЗС Польщі: У невиконанні Мінських угод винна Росія

  В обхід Росії: Польща і Данія домовляються про створення балтійського газопроводу

  Очільник МЗС Польщі назвав Росію небезпечнішою за "Ісламську державу"

  Польща закликала НАТО говорити з Росією мовою сили