atn.ua

Канадський депутат: Росія загрожує Канаді так само, як Україні

  Канада має спільний кордон із Росією, тож наражається на ті самі небезпеки з боку Москви, що й Україна

  Про це заявив депутат федерального парламенту Канади від правлячої Ліберальної партії Борис Вжисневський, повідомляє "Укрінформ".

  "Відомо, що Канада має особливі відносини з Україною через 1,2 млн канадців українського походження. Втім, є й інший аспект наших відносин, який наразі розвивається, а саме усвідомлення того, що Україна та Канада є союзниками, адже обидві країни мають довгий незахищений кордон із російським сусідом", - сказав Вжисневський.

  Депутат наголосив, що Росія вже порушувала кордони як України, так і Канади. "Не так давно у Росії було створено субмарину та виготовлено спеціальний державний стяг, який було встановлено на дні океану в місці, щодо якого ведуться суперечки", - зазначив депутат.

  Він переконаний: "Україна та Канада постають перед однаковими викликами, але наразі саме Україна перебуває на передовій".

  Як повідомляв 5.ua, сухопутні війська Канади очолить нинішній голова розвідки - етнічний українець генерал-майор Пол (Павло) Винник. За освітою він – військовий інженер, служить в армії із 1981 року.

  Нагадаємо, благодійники з Канади цього року передадуть Україні 16 мобільних шпиталів. Перші шість шпиталів вирушать до Харкова та області. У них надаватимуть медичну допомогу мешканцям сіл. Таким чином запрацює альтернатива стаціонарним лікарням. Ще чотири шпиталі хочуть відправити на Луганщину.

  Попередній матеріал
  4G-зв'язок в Україні: Зарезервовано перший пул частот для проведення тендеру
  Наступний матеріал
  В Івано-Франківській області відома німецька компанія збудує завод
  Теги:
  Loading...

  Канада розширила санкції проти Росії

  До України їде міністр оборони Канади

  Порошенко запропонував створити механізм координації між Україною, Туреччиною, ЄС, Канадою та США для протидії РФ

  Канадські лікарі прооперували 120 військовослужбовців ЗСУ