У Греції страйкують лікарі

  У Греції страйкують фармацевти та працівники державних медичних закладів. Прийому пацієнтів немає, не працює більшість аптек. Лише кілька закладів чергують під час страйку. Ліки відпускають лише за рецептами для тяжко хворих.
  Страйк лікарів триватиме щонайменше до середи. Фармацевтів - до четверга. Таким чином страйкарі намагаються вплинути на рішення влади, пов`язане із суттєвим скороченням бюджетних витрат на медичну галузь. Це - вимога міжнародних фінансових інституцій в обмін на кредит Афінам. Окрім медиків страйкує і громадський транспорт. Так, сьогодні автобуси і метро у Греції зробили перерву в роботі на п`ять годин.

  Антула Антоніу, пацієнтка: "Такі речі просто неприйнятні, зважаючи на хворих пацієнтів. У мого чоловіка рак, а влада урізала кошти для його лікування. Скоротили пенсії, премії, що ж вони іще уріжуть?"

  Варвара Анемодура, лікар: "Ми, лікарі, добре знаємо, які переваги цей страйк може згодом дати нашим пацієнтам. Тому для них ці два-три дні простою не особливо критичні. А далі - побачимо".

  Попередній матеріал
  В Єгипті на більшості вулиць відновили рух транспорту
  Наступний матеріал
  Курс єгипетського фунта впав
  Теги: