Насилля
Насилля Shutterstock

У Франції за 70 років жертвами сексуального насильства з боку католицьких священників стали понад 200 тисяч осіб – розслідування

  Читайте по-русски
  Оприлюднений звіт ґрунтується на архівах церкви, суду та поліції, а також на інтерв'ю з потерпілими

  За останні 70 років у Франції 216 тисяч осіб стали жертвами сексуального насильства з боку католицьких священників. Про це повідомив голова комісії з розслідування зловживань з боку членів церкви Жан-Марк Сове, передає CNN.

  Посадовець розповів: це число може вирости до 330 тисяч з урахуванням зловживань з боку мирян.

  Одна з жертв назвала звіт поворотним моментом в історії Франції. Звіт ґрунтується на архівах церкви, суду та поліції, а також на інтерв'ю з потерпілими.

  Більшість справ, розглянутих комісією, вважається застарілими для судового переслідування відповідно до французького законодавства.

  2018 року з'явилася доповідь Великого журі присяжних, в якій стало відомо, що понад 300 католицьких священиків протягом останніх 70 років розбестили щонайменше тисячу дітей. Усі вони працювали в американському штаті Пенсільванія, і їх дії покривало керівництво Римо-католицької церкви.

  Нагадаємо, 2016 року фільм про журналістське розслідування щодо сексуальних домагань з боку католицьких священників "У центрі уваги" отримав премію "Оскар".

  Як повідомляв 5.UA, у лютому 2021 року ВР посилила відповідальність за сексуальну експлуатацію дітей та зберігання дитячої порнографії. 

   

  Попередній матеріал
  З огляду на міжнародний скандал Pandora Papers НАБУ розпочало розслідування справи "ПриватБанку"
  Наступний матеріал
  У РНБО розповіли, коли очікується пік епідемії COVID-19 в Україні
  Loading...