Будівництво катерів для ДПСУ у Франції
Будівництво катерів для ДПСУ у Франції МВС

У Франції стартувало будівництво патрульних катерів для українських прикордонників – фото

Читайте по-русски
Нові кораблі Україна отримає через три роки, розповів Аваков

У Франції розпочалось будівництво 20 патрульних катерів, які будуть передані на потреби українських прикордонників. Про це заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, передає пресслужба МВС.

Він наголосив, що будівництво відбувається в рамках українсько-французького договору з посилення системи морської безпеки та охорони кордону України.

"Розпочалось будівництво катерів для Державної прикордонної служби. Корпуси вже готові на 30-50%. За 3 роки українські прикордонники отримають 20 суден для охорони кордону, операцій спостереження та протидії ДРГ: 5 з них буде виготовлено в Україні", – зазначив міністр.

У МВС наголосили, що нові катери будуть важливими для забезпечення інтересів України у Чорному та Азовському морях. Також у відомстві зазначили, що між українською та французькою сторонами тривають перемовини щодо навчання технічного персоналу та команд катерів.

Будівництво катерів для ДПСУ у Франції
Будівництво катерів для ДПСУ у ФранціїМВС

Нагадаємо, угоду між Україною та Францією щодо офіційної підтримки у посиленні системи морської охорони та безпеки кордонів було підписано наприкінці 2019 року. Отримані кораблі планують розміщувати у місцях постійної дислокації підрозділів морської охорони ДПСУ – Одеса, Маріуполь, Бердянськ, Ізмаїл та Кілія.

Попередній матеріал
Влада нехтує армією на користь інших силовиків – Порошенко
Наступний матеріал
Інтерпол попередив про можливі викрадення і підроблення вакцини від коронавірусу
Loading...