У Франкфурті стартує міжнародний автосалон

  Міжнародний автосалон стартує у Франкфурті. Офіційно захід відкриють у четвер, а поки що - на шоу запросили пресу. Свої новинки представлять понад тисяча компаній. Цьогоріч виробники змагатимуться у поєднанні потужності та комфорту із доступною вартістю. Триватиме виставка до 25-го вересня.

  Менші, чистіші, високо-економічні автомобілі - приховане гасло цьогорічного автосалону у Франкфурті. Автовиробники зізнаються: після глобальної рецесії вимоги покупців змінилися. Люди тяжіють до машин, що поєднують високу якість техніки та дизайну із доступними цінами. На автосалоні топ-менеджери провідних компаній заявили, що готові прийняти цей виклик.   

  Джо Ветрі, голова компанії "Jeep Europe": "Ми еволюціонували. Хоча ми були і є відомі завдяки потужним можливостям наших машин - смаки споживачів змінюються, і ми так само. Зокрема, у нас з’явилися нові марки "Ґранд Черокі", нові "Компаси". Ми намагаємося тримати баланс між можливістю позашляховика та покращенням вигляду салону, вишуканим дизайном, продуктивністю пального. Все, що покупці очікують від джипа - зараз представлене у наших моделях".

  Участь у нинішньому автосалоні беруть близько тисячі виробників авто. 89 із них представлять абсолютно нові розробки серійних моделей і так званих концепт-карів - машин майбутнього. Їх презентують на міжнародних автосалонах для  своєрідного тесту - сподобається чи ні цей проект споживачам. Якщо так - концепт-кар розроблятимуть далі, до фінального етапу виробництва. Загалом, світових прем’єр авто буде понад сто вісімдесят. Серед них - "Порш 911", "Фольксваген Ап", БМВ І-3 та І-8. Про новинки заявила і компанія "Рено", яка планує випустити чотири нові електрокари. Перший з них, вартістю у понад 26 тисяч долаірів, з’явиться на ринку уже в листопаді.  

  Джером Столь, голова відділу продажів автовиробника "Рено": "Це головна наша відмінність, порівняно з іншими автовиробниками, на франкфуртському салоні. Ми єдині, хто вже невдовзі випустить авто у масовий продаж. Цю машину розробляли вже довгий час і ми заявили, що хочемо відігравати провідну роль у виробництві електричних авто. І ось, ця машина буде у продажу вже наступного місяця. І ми - єдині автовиробники, хто насправді втілив проект у реальність".

  Міжнародний автосалон у Франкфурті - відкривається шістдесят четвертий раз. Площа виставкових залів - 235 квадратних метрів. У світі індустрії - це одна з найочікуваніших і найважливіших подій. Попередній автосалон проводили у 2009-му році, в атмосфері, затьмареній світовою фінансовою кризою. Цього року автовиробники планують надолужити втрачене. Серед іншого - сподіваються на ринки азійських держав, що розвиваються дедалі стрімкіше.

  Нонна Стефанова, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Правозахисники вимагають суду над Папою Римським
  Наступний матеріал
  "Шахтар" програв стартовий матч групового етапу Ліги чемпіонів
  Теги: