У другій за чисельністю країні світу пройшов перепис населення

  Кожен шостий мешканець Землі живе в Індії. Такі підсумки перепису населення, завершеного у цій країні. Фахівці нарахували 1 мільярд 210 мільйонів індійців. Більше людей живе тільки в Китаї.

  За останні 10 років населення Індії зросло на 181 мільйон. Однак, у порівнянні з попередніми переписами, приріст індійців дещо сповільнився. Натомість, зросла грамотність населення. Письменнні - три чверті індійців, старших 7-ми років. Найбільша проблема, виявлена переписом, це неприроднє співвідношення статей у дітей. На кожну тисячу хлопців в Індії припадає лише - 914 дівчат. У решті світу співвідношення - 960 на тисячу.  Причина диспропорції - у небажанні індійців утримувати дочок. Дівчата не заробляють грошей, а їхні весілля обходяться дуже дорого. Тому індійські жінки нелегально визначають стать дитини та роблять аборти.

  Представник уряду Індії: "Нам доведеться повністю переглянути політику щодо народжуваності. Перепис засвідчив, що усі попередні заходи були марними. За останні 40 років різниця у співвідношенні хлопців та дівчат стає більшим. Це питання потребує нашої пильної уваги".

  Попередній матеріал
  У Запоріжжі суд випустив на поруки ще одного "тризубівця"
  Наступний матеріал
  Наступне засідання суду над "тризубівцями" відбудеться за 2 тижні
  Теги: