У Запоріжжі суд випустив на поруки ще одного "тризубівця"

  Іще одного "тризубівця" звільнили з-під варти. Таке рішення ухвалив запорізький Жовтневий райсуд. Хлопця відпустили на поруки трудового колективу Запорізького національного університету.

  Своє рішення Феміда мотивувала тим, що у травні та червні студент п`ятого курсу історичного факультету має скласти державні іспити. Таким чином, на волі уже двоє підозрюваних у справі про пошкодження пам`ятника Сталіну. Семеро - залишаються у слідчому ізоляторі. Наступний розгляд справи відбудеться 13 квітня. Нагадаємо, членів організації "Тризуб" звинувачують у пошкодженні майна в особливо великих розмірах. Торік 28 грудня вони відтяли голову у монумента Сталіну, встановленого на території районної організації КПУ. Комуністи оцінили збитки у 370 тисяч гривень.

  Едуард Андрущенко, обвинувачений: "Підтримали багато хто: рідні, друзі, які виявились справжніми друзями, і рідний історичной факультет дуже підтримав, хвилювався за мене. Багато людей зі всієї України, і дуже дякую їм за це. Сподіваюсь, в інших хлопців теж все буде добре".

  Попередній матеріал
  ГПУ: Литвина теж можуть викликати на допит
  Наступний матеріал
  У другій за чисельністю країні світу пройшов перепис населення
  Теги:
  Loading...