itar-tass.com

У 15 прикордонних територіях Ростовської області ввели надзвичайний стан

  Губернатор Ростовської області Росії Василь Голубєв розпорядився запровадити режим надзвичайного стану у 15 прикордонних територіях регіону. Відповідне розпорядження губернатор підписав ввечері 4 червня, зазначається на сайті уряду Ростовської області, пише


  Як зазначається, підставою надзвичайного режиму стала "необхідність забезпечення життєдіяльності у пунктах тимчасового розміщення людей, що прибувають у Ростовську область з південно-східних областей сусідньої України".

  "Режим НС дозволить швидко організовувати додаткові пункти тимчасового розміщення біженців з південного сходу України. За останню добу їх число зростає помітно. В основному їдуть жінки, люди похилого віку і діти. Треба допомагати сусідам", - написав Василь Голубєв на своїй сторінці у Twitter.

  Раніше речник заступника губернатора Ростовської області Вадима Артемова Олександр Титов заявив, що 7 тис. українців, які в'їхали до регіону за минулу добу, не є біженцями. За його словами, вони приїхали відпочити або відвідати своїх родичів в інших регіонах Росії.

  Після появи у пресі повідомлень про біженців з Донбасу в українській прикордонній службі заявили, що на державному кордоні з Росією жоден громадянин України не висловив бажання отримати статус біженця.
  Попередній матеріал
  ОДА запевняє, що Слов'янськ і Краматорськ харчами забезпечені
  Наступний матеріал
  У ЦАР влада ввела заборону на відправку SMS