У Британії запровадили офіційні обмеження на використання водних ресурсів

  Британці заощаджують питну воду. У країні запровадили офіційні обмеження на використання водних ресурсів. Причина - сильна посуха, від якої потерпає Сполучене Королівство.

  Відучора англійцям заборонено використовувати садові шланги для поливу газонів та миття машин. Влада також закликала людей приймати душ замість ванни і економно використовувати воду під час прання та миття посуду. Фахівці пояснюють: останні два роки були найсухішими у країні з початку ведення метеоспостережень. Рівень питної у резервуарах та річках - катастрофічно знизився. Особливо сутужно на південному сході країни, зокрема - і у столиці. Скасувати обмеження обіцяють щойно підуть дощі.

  Пол Кент, представник компанії з водопостачання: "Ми сподіваємося, що люди розуміють, чому зараз необхідно ощадливо використовувати воду, і не будуть порушувати обмежень на її використання. На це є дуже серйозні причини, тож ми покладаємося на громадянську свідомість англійців".

  Джеррі Вайт, голова комітету з боротьби з посухою: "Останні кілька сезонів були у нашій країні найсухішими за 128 років. Тож запроваджуючи обмеження на використання води - ми збережемо цей цінний ресурс до літа, адже немає жодних гарантій, що у наступні місяці посуха закінчиться".

  Попередній матеріал
  Нова акція протесту у центрі Афін
  Наступний матеріал
  Українці отримали премію "Гордість країни" 2011
  Теги: