twitter.com / APU

У Берліні почалися переговори лідерів "нормандської четвірки"

  У зустрічі беруть участь лідери України, Німеччини, Франції та Росії

  У Берліні розпочалися переговори за участю лідерів країн "нормандської четвірки". Про це у Твіттері повідомляє Адміністрація Президента України.

  У зустрічі беруть участь канцлер ФРН Ангела Меркель, президенти України Петро Порошенко та Франції Франсуа Олланд і президент Російської Федерації Володимир Путін.

  Від української сторони у переговорах, крім Президента, також беруть участь міністр закордонних справ України Павло Клімкін та заступник глави Адміністрації Президента України Костянтин Єлісєєв. Як повідомляв УНІАН, перед зустріччю "нормандської четвірки" у Берліні пройшли тристоронні переговори лідерів України, Німеччини та Франції. Як повідомляє кореспондент видання, на сам початок переговорів камери не пустили, оператори були присутніми вже тоді, коли високопосадовці сиділи за столом. У присутності камер вони мовчали, люб’язно обмінюючись посмішками.

  Читайте також: Після переговорів Нормандської четвірки Порошенко поїде у Брюссель

  Як повідомляв 5.ua, у Берліні підготували "теплу" зустріч для президента РФ з вигуками "зупиніть Путіна – зупиніть війну", "Стоп Путін", "Путін, їдь геть". Як повідомляв 5.ua, до резиденції канцлера Німеччини Ангели Меркель станом на 18:40 вже прибули Президент України Петро Порошенко та його французький колега Франсуа Олланд

  Попередній матеріал
  Репортаж з Кримського: як бойовики поливають українських бійців вогнем з важких мінометів
  Наступний матеріал
  Росія суттєво збільшила транзит газу для Європи територією України

  "Нормандські переговори": до Берліна прибув Путін

  Порошенко першим прибув до резиденції Меркель для переговорів у "нормандському форматі"

  Експерт пояснив, чому Путіну варто приїхати на зустріч у Нормандському форматі

  Україна має п’ять ключових пунктів, по яких у жодному випадку не поступиться під час переговорів у "нормандському форматі" – Єлісєєв

  Після переговорів Нормандської четвірки Порошенко поїде у Брюссель

  Нормандська четвірка: перед зустріччю з Путіним Порошенко, Меркель і Олланд втрьох скоординують спільну позицію