мітинг у Македонії 5 канал

Тисячний мітинг у Македонії: активісти штурмували офіс президента та закидали камінням Мін'юст

Причиною протесту у столиці Македонії стало рішення президента про амністію учасників скандалу з незаконним прослуховуванням

Тисячі активістів вийшли на вулиці македонської столиці із вимогою відставки президента Георга Іванова. Причиною протесту у столиці Македонії стало рішення глави держави про амністію учасників скандалу із незаконним прослуховуванням.

Обурені такою постановою мітингувальники штурмували один із головних офісів президента. Окрім того, активісти закидали камінням міністерство юстиції, побили там вікна. Зрештою, протести перетворилися на сутички з правоохоронцями. Внаслідок інциденту поліція вже заарештувала 12 людей.

Торік протистояння між прибічниками та противниками чинного уряду тривало не один місяць. Лідер опозиції Зоран Заєв закидав уряду прослуховування 20 тисяч македонців, зокрема політиків, журналістів і релігійних лідерів. Із цих записів стало відомо про корупцію на найвищому рівні, кримінальні переслідування політичних опонентів і навіть приховування вбивств.

Попередній матеріал
У Британії визначили найкращого гонщика всіх часів
Наступний матеріал
За день українські бійці відбили 7 атак в районі Авдіївки – штаб
Теги:
Loading...

У Македонії відбудуться дострокові вибори у парламент

У Македонії поглиблюється протистояння між противниками і прибічниками прем’єр-міністра Груєвського

Антиурядова демонстрація в столиці Македонії перетворилася на безстрокову