Штаб  Світлани Тихановської не визнав виборів президента Білорусі
Штаб Світлани Тихановської не визнав виборів президента Білорусі ВВС

Тихановська закликала білорусів припинити акції протесту та не протистояти силовикам – відео

Читайте по-русски
Як відомо, нині Тихановська перебуває в Литві

Кандидатка у президенти Білорусі Світлана Тихановська закликала своїх прихильників припинити акції протесту та не протистояти силовикам. Відповідне відеозвернення Тихановська оприлюднила з Литви, куди виїхала напередодні. Про це інформує "24 канал".

Видання звернуло увагу, що Тихановська зачитала звернення до білорусів. У відео вона подякувала білорусам за участь у голосуванні, проте зазначила, що кровопролиття не хоче. Усе звернення жінка зачитала з аркуша.

"Білоруси! Я закликаю Вас до розсудливості та поваги закону. Я не хочу крові та насилля. Я прошу вас не протистояти міліції, не виходити на площі, щоб наражати свої життя на небезпеку", – зачитала Тихановська.

Білоруси – користувачі Telegram-каналу "Беларусь головного мозга" – пишуть, що її змусили прочитати це з листочка перед виїздом із країни, тому стверджувати, що це вона закликала, не можна. 

Звернення Світлани Тихановської
Звернення Світлани Тихановськоїскріншот

Соратниця Тихановської, Марія Колесникова прокоментувала відео, де Світлана Тихановська говорить не виходити на площі. Про це пише "TUT.BY новости".

"Вона була без зв'язку зі своїм адвокатом. Ми бачили, що пройшли люди з обладнанням, схожим на відеотехніку, – результат ви знаєте. Максим бачить Світлану, що виходить з кабінету, – вона сказала, що вийде через інший вхід. За яким правом кандидата в президенти залишають із представниками силових структур без адвокатів на кілька годин? Чому, приходячи на прийом до голови ЦВК, люди в результаті залишаються затриманими силовими структурами? У мене немає зв'язку зі Світланою. Особисто я залишаюся в Білорусі, не збираюся нікуди виїжджати. Я підтримую рішення Світлани. Світлано, якщо ти мене чуєш, ти – герой, ти зробила дуже багато для Білорусі", – повідомила Колесникова.

Як повідомляв 5.UA, зараз Тихановська перебуває в Литві. Сюди вона прибула разом із керівницею свого штабу Марією Мороз. Раніше довірена особа опозиціонерки Ольга Ковалькова зазначила, що Тихановську вивезли за рішенням білоруської влади. На цей крок Тихановська пішла, аби звільнити затриману ще перед виборами Мороз. Згодом про свій виїзд до Литви розповіла сама кандидатка у президенти. У відео вона зазначила, що виїхала сама, бо опинилась у надважкій ситуації.

Попередній матеріал
Степанов розповів, коли чекати другу хвилю коронавірусу
Наступний матеріал
На українсько-румунському кордоні відкрили поромну переправу Орлівка – Ісакча – включення
Loading...