Центр Бені-Валіда захопили сили Перехідної національної ради Лівії

  Центр Бені-Валіда захопили сили Перехідної національної ради Лівії. В місті точаться бої, повстанці намагаються подолати спротив лояльних до Каддафі військових і взяти населений пункт під цілковитий контроль.

  Прапор у центрі Бені-Валіда підняли бійці, лояльні до Перехідної національної ради Лівії. Атака з південно-західного напрямку була успішною, й впродовж кількох годин повстанці зайняли більшу частину міста.  Та попри це військові Каддафі продовжують чинити запеклий опір. Бої в Бені-Валіді йдуть за кожну будівлю.

  В Триполі керівники загонів Перехідної національної ради підтвердили інформацію про арешт сина Муаммара Каддафі - Мутассима. Повстанці затримали його поблизу Сирта на минулому тижні. Військовий пояснив - нова лівійська влада тримає інформацію про місцеперебування Мутассима Каддафі в таємниці, оскільки прибічники колишнього правлячого режиму можуть спробувати викрасти його.

  Абдулла Накер, голова революційної ради Триполі: "Мутассима арештував один з підзвітних мені польових командирів. Його затримання є стовідсотковим фактом. Але з міркувань безпеки зараз ми не можемо надати більш детальну інформацію. Коли повстанці в Триполі заарештували іншого сина Каддафі - Мухаммеда -вороги змогли звільнити його. Не хочемо, щоби це сталося й з Мутассимом".

  Прибічники нової лівійської влади вже знеслИ більшу частину колишньої резиденції Муаммара Каддафі Баб-аль-Азізія. Члени перехідної національної ради розповідають, що на місці комплексу посадять міський парк. Великий внутрішній двір резиденції, де Каддафі колись виступав з промовами до народу, мешканці Триполі вже перетворили на ринок домашніх тварин.

  Олександр Войтко, "5 канал" 

  Попередній матеріал
  Судно "Рена" і досі забруднює воду та узбережжя Нової Зеландії
  Наступний матеріал
  Навколосвітню подорож пішки здійснив мешканець Монреаля
  Теги: