Триває рецесія найпотужніших економік світу (репортаж)

  Економічна криза продовжує потрясати найпотужніші колись економіки світу. Європейські та американські банки один за одним оголошують про своє банкрутство чи великі втрати, а уряди країн у будь-який спосіб намагаються врятувати економіки, виділяючи мільярди на допоміжні пакети чи зменшуючи облікові ставки в національних банках.
  Банк Англії знизив облікову ставку до одного проценту. Це - найнижчий відсоток за всю історію національного Банку, яка нараховує триста п`ятнадцять років. У такий спосіб уряд країни намагається протистояти економічній кризі та полегшити підприємцям доступ до кредитів.

  Джерард Лайонс, економіст: "Це дуже правильний крок. Однак для подолання кризи потрібні й інші дії. Якщо пояснювати просто, уряд повинен не лише зменшувати вартість грошей, але й збільшувати їхню кількість в обігу".

  Тим часом, найбільший банк Німеччини, "Дойче Банк" оголосив - чистий збиток фінустанови склав майже чотири мільярди євро. Для порівняння, в 2007-му банк заробив шість з половиною мільярдів. І хоча найбільші банки інших країн зазнали ще більших втрат, керівництво банку дуже незадоволене подібною цифрою.

  Йозеф Акерман, виконавчий директор "Дойче Банку": "Не зважаючи на те, що інші провідні інвестиційні банки втратили ще більше, ми дуже розчаровані результатом. Безпрецедентна ринкова ситуація виявила певні недоліки в нашій системі оперування торгами та керування фондами".

  Рецесія найпотужніших економік світу триває. У четвер продовжилося падіння головних показників на торгах. Так, в Сполучених Штатах індекси Доу Джонса та Наздак впали більш, як на один пункт.

  Олександра Ткаченко, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (4.39Мб)
  Попередній матеріал
  Незабаром подорожчає хліб (репортаж)
  Наступний матеріал
  Дайвери Криму знайшли гвинт, що може належати "Чорному принцу" (репортаж)
  Теги:
  Loading...