Тригодинний страйк та масову демонстрацію у центрі Афін провели грецькі профспілки

  Тригодинний страйк та масову демонстрацію у центрі Афін провели грецькі профспілки. Люди влаштували ходу під будівлею парламенту - там саме обговорюють вотум довіри перехідному урядові.

  Протестувальники вимагають зміни умов, на яких міжнародні кредитори надають Греції фінансову допомогу. Держслужбовці зазнають найбільших втрат від пакету жорсткої економії. Так, їхні прибутки у цілому зменшилися удвічі. А невдовзі, через заплановане скорочення, втратять роботу тридцять тисяч бюджетників. Нова влада не має наміру відмовлятися від запланованої економії, а профспілки - обіцяють нові протести. Зокрема, у найближчі два тижні проведуть загальний добовий страйк.

  Костас Цикрикас, президент конфедерації профспілок: "Держави Європи мають виказувати більшу солідарність із грецьким народом, а також - ставитися до нас із більшою повагою. Ми не ліниві, і не "любителі розваг", як вони кажуть. Ми важко працюємо, а отримуємо лише третину того, що платять нашим співвітчизникам за кордоном".

  Димитра Кацоура, протестувальниця: "У всіх нас відчуття незахищеності - стосовно роботи, усьогО іншого...  Ми не знаємо, що - далі, як дати собі раду. А ще - у нас є діти, і ми страшенно стурбовані їхнім майбутнім".

  Попередній матеріал
  Учасники руху "Окупуй Вол-Стріт" намагаються повернутися до парку Цукотті
  Наступний матеріал
  Слюсарчук чекає у львівському СІЗО на рішення суду [відео]
  Теги: