Слюсарчук чекає у львівському СІЗО на рішення суду [відео]

  Андрій Слюсарчук чекає у львівському СІЗО на рішення суду, який має призначити йому запобіжний захід. Людину, котра відома запам`ятовуванням числа ПІ, перемогою над шаховим комп`ютером "Рибка" та тим, що видавала себе за професора-нейрохірурга, затримали напередодні. Правоохоронці звинувачують Слюсарчука у шахрайстві і використанні фальшивих документів. А львівські журналісти, які проводять власне розслідування ще й у незаконному лікуванні. Кажуть на совісті затриманого сотні скалічених людей.

  У редакції газети не приховують - спочатку хотіли написати про генія Андрія Слюсарчука. Той заявив - хоче емігрувати, бо мовляв Україні його таланти не потрібні. Під час розмови з журналістами професор поводився дивно.

  Ігор Починок, редактор газети "Експрес": "Коли наша журналістка почала цікавитися його батьками він почав нервувати. А коли вона поставила це питання втретє, він просто зірвався і почав кричать ви даремно щось шукаєте, ви нічого не знайдете. Я все знищив – оцей фрагмент і став ключовим".

  Журналістка Світлана Мартинець уже два місяці пише про шахрайства Андрія Слюсарчука. Використовуючи фальшивий диплом, не маючи освіти він понад десять років ставив діагнози та лікував людей.

  Світлана Мартинець, журналістка: "Він бавився просто у великого лікаря. Це дитина, яка мала свою мрію, яка не могла цю мрію в наслідок певних причин реалізувати, він уявив себе великим лікарем і так як він мені сам казав він забавився. Я загрався з життям, він є небезпечним, ми можемо чітко сказати він є небезпечним для суспільства".

  Журналісти стверджують - по допомогу до Слюсарчука заверталися і високопосадовці, і прості українці. Ольга Лисенко довірила псевдо-професору лікування матері. Заплатила 4 тисячі доларів.

  Ольга Лисенко, потерпіла: "Він приїжджав до нас додому, був один раз, але ж після прийому ліків також мав оглянути, але ми його не могли знайти".

  Єдиний освітній заклад, який закінчив Слюсарчук - , твердять журналісти, - це ПТУ.  Однак він вдало створив собі образ медика-новатора. Замилювати очі вдавалося навіть лідерам держави. Попередній президент у 2009 році підписав указ про створення Інституту Мозку, очолити який мав Слюсарчук. А нинішній гарант конституції - нагородив його  Державною премією. 

  Ігор Починок, редактор газети "Експрес": "Ця людина 13 років була фігурантом кримінальних справ, за цією людиною, я це ствердно кажу декілька смертельних випадків і кожного разу він випутувався і ми розуміємо, що він не міг цього робити не маючи дуже високих покровителів і ми знаємо, хто ці люди і готуємо відповідні матеріали".

  Правоохоронці затримання Слюсарчука не коментують. Чекають рішення суду, який визначиться чи і надалі утримувати «доктора Пі» під вартою.

  Олександр Ваврищук, Євген Радіон, Львів, 5 канал

  Попередній матеріал
  Тригодинний страйк та масову демонстрацію у центрі Афін провели грецькі профспілки
  Наступний матеріал
  Рекордну партію слонової кістки та рогу носорога вилучили в Гонконгу
  Теги: