godrivefly.com

Терористи ІДІЛ повернулися до сирійської Пальміри

  Урядові війська відбили Пальміру в ІД іще у березні цього року, але 8 грудня бойовики несподівано розпочали наступ на місто

  Бойовики Ісламської держави увійшли у стародавнє сирійське місто Пальміра, повідомили в місцевому центрі з моніторингу прав людини, передає "BBC Україна".

  Урядові війська відбили Пальміру в ІДІЛ іще у березні цього року, але 8-го грудня бойовики несподівано розпочали наступ на місто, поки основні сили сирійської армії сконцентровані в Алеппо.

  "ІД увійшло до Пальміри в суботу і зараз займає північно-західну частину міста", – цитує відання слова Рамі Абдель Рахмана із Сирійської обсерваторії прав людини. "У центрі міста тривають бої з армією", – додав він.

  "Колектив із координації Пальміри" поінформував, що бойовики ІД захопили військові склади міста та його північні і західні райони після того, як взяли під контроль нафтові родовища і стратегічні висоти у передмістях. У командуванні сирійської армії вже повідомили, що до міста направили підкріплення

  Нагадаємо, коли місто перебувало під контролем ІД, бойовики угруповання знищили там низку історичних пам'яток. Зокрема джихадисти підірвали храм часів пізньої античності. Також вони знищили Тріумфальну арку епохи Стародавнього Риму, три колони і численні статуї.

  Попередній матеріал
  Бойовики від самого ранку не залишають у спокої Лебединське на Донеччині
  Наступний матеріал
  Туреччина може змінити конституцію, щоб Ердоган правив найближчі 12 років

  Сирійські солдати обіцяють найближчим часом розмінувати Пальміру

  У заміновану Пальміру повертаються жителі

  Стародавня Пальміра: що залишилося після ІДІЛ

  У Сирії урядові війська встановили контроль над цитаделлю Пальміри