godrivefly.com

Бойовики ІД підірвали Тріумфальну арку в стародавній Пальмірі

  Бойовики екстремістського угрупування "Ісламська держава" підірвали Тріумфальну арку часів Стародавнього Риму в місті Пальміра.

  Про це повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна", посилаючись на британську телерадіомовну корпорацію BBC. Як вважають історики, арка зведена у II столітті нашої ери.

  Пальміра - пам'ятник Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, в місті розташовані пам'ятки архітектури першого і другого століття нашої ери: більше тисячі колон, римський акведук, більше 500 гробниць. До початку конфлікту в Сирії Пальміру щорічно відвідували понад 150 тис. туристів. Керівництво ЮНЕСКО охарактеризувало втрати стародавніх монументів як трагедію для всього людства.

  Угрупування "Ісламська держава" встановило контроль над Пальмірою в середині травня. Раніше бойовики вже підірвали два храми на території об'єкта Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

  Нагадаємо, 24 серпня бойовики угруповання "Ісламська держава" підірвали храм Баал-Шамін у сирійському місті Пальміра, що входить до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

  Попередній матеріал
  За добу бойовики лише раз відкривали вогонь убік лінії розмежування – штаб АТО
  Наступний матеріал
  В ООН є чітка проукраїнська коаліція - Клімкін
  Теги:
  Loading...