Терористи атакували ізраїльські посольства в Індії та Грузії

  Терористичні атаки біля посольств Ізраілю в Індії та Грузії. У Нью-Делі постраждали четверо осіб. У Тбілісі - вибух попередили. Прем’єр Ізраїлю звинуватив у нападі Іран. Тегеран ці закиди спростовує.

  У Нью-Делі зловмисники приладнали бомбу до задніх дверей службового фургона. Коли він під’їхав до посольства, стався вибух. У авто перебувала дружина військового аташе та водій. Окрім них постраждали ще двоє осіб.

  Раві Сінгх, свідок: "Ми почули вибух і побігли подивитися. Він стався близько десятої ранку. Вибух зачепив авто, яке їхало позаду".

  Б. К. Гупта, представник поліції: "Один зі свідків бачив людей на мотоциклі. Вони прикріпили магнітний пристрій на задні двері автомобіля".

  Натепер жодна з організацій не взяла на себе відповідальності за теракт. В усіх дипломатичних представництвах Ізраїлю посилено охорону. На щотижневому засіданні прем’єр та міністр закордонних справ Ізраїлю виступили із заявами.

  Авідгор Лідерман, міністр закордонних справ Ізраїлю: "Ми можемо встановити, хто стоїть за цими нападами. І ми обов’язково це зробимо".

  Беньямін Нетаньяху, прем’єр-міністр Ізраілю: "За ціми вибухами стоять Іран та їхні спільник - Хезболла. Сьогодні ми стали свідками двох атак на мирних громадян. Іран - найбільший експортер тероризму у світі".

  Другий вибух мав статися у Тбілісі, однак тамтешні охоронці були пильними. Їм вдалося вчасно знешкодити бомбу, яку терористи прилаштували до дна автомобіля, що належить ізраїльському посольству. Натепер в обох країнах тривають розслідування.

  Дмитро Яковенко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Старі комунальні мережі у центрі Чернівців не витримують морозів
  Наступний матеріал
  Ошукана публіка вимагає повернути кошти за відмінений концерт "Зірки Сан-Ремо" [відео]
  Теги: