Ошукана публіка вимагає повернути кошти за відмінений концерт "Зірки Сан-Ремо" [відео]

  Запланований на 11 лютого великий концерт під назвою "Зірки Сан-Ремо" у Києві не відбувся. Організатор шоу покупцям грошей не повертає і не відповідає на дзвінки. Причин скасування концерту в палаці "Україна" не знають. Ошукані глядачі вирішили звернутися до правоохоронців.

  Із Херсона до Києва на концерт легендарних зірок Сан-Ремо приїхала родина Шевцових. Щоби подивитися на улюблених виконавців, заплатили майже дві з половиною тисячі гривень. Але ж яким було розчарування, коли замість концерту побачили оголошення.

  Любов Шевцова: "Прийшли ми на праздник до палацу "Україна". Зразу подозрительно, що дворец неосвітлений. І зустріли велику об’яву, що концерту не буде по незавісящим від палацу причинам. Вивішені телефони фірми організаторів - "Фенікс груп компані".

  За вказаними номерами розлючені глядачі почали дзвонити організатору. Телефон в агенції -  мовчить.  

  Офіс "Фенікс груп компані" розташований у звичайній багатоповерхівці. Про таку агенцію вахтер будинку навіть і не чула. Каже, там мешкає:

  Вахтер: "Ну вот, Павленко, я знаю кто он там такой?"

  Двері квартири ніхто не відчиняє.

  Ціна квитка на "Зірок Сан-Ремо" - від п’ятисот гривень до кількох тисяч. Поширювали їх приватні фірми. Ошуканим українцям юристи радять звертатися саме до них.

  Діана Антохіна, юрист: "Необходимо физическим лицам, которые приобрели эти билеты, обратиться непосредственно в компанию-распространитель, у которой они покупали, поскольку именно с ней у них сложились договорные отношения".

  Любов Шевцова: "Вони нам відповіли: ми продали квитки, дєньги інкасіровали, ми можем вам лише дать телефон "Фенікс груп компані". Ми ніякої відповідальності за те, що концерт не відбувся, не несемо".

  Діана Антохіна, юрист: "Если же компания не выполнит требования - физлица могут обратиться в суд, уже с взысканием штрафных санкций".

  Платити ще й штраф власники, приміром, цього пункту продажу не хочуть. Вартість квитків своїм клієнтам компенсують із власної кишені. 

  Олена Антонюк, приватний підприємець: "Сегодня, конечно, приходили все к нам. Весь город, наверное. Но мы возвращаем только те, которые продавали. Мы будем два месяца работать без зарплаты, конечно, всей семьёй".

  У палаці "Україна" причин скасування концерту не розуміють. Кажуть, усі питання до організаторів. А вартість квитків, що їх купили у касах палацу, повернуть.

  Журналіст: "А ви не знаєте, що це було? Афера якась?"

  Ольга Ковиня, касир: "А Бог його знає".

  Журналіст: "А раніше з таким стикалися?"

  Ольга Ковиня, касир: "Ну, з Ромацотті нас нємножко кинули. Хто получив, хто не получив".

  Якщо і зараз українцям не повернуть грошей і це виявиться аферою - організаторам може загрожувати ув’язнення до восьми років, кажуть юристи. Ошукані вже звернулися до міліції.

  Любов Шевцова: "Син з невісткою вже повернулися до Херсону, бо вони ж повинні працювати. А я осталася у дочки на нєопрєдєльонне врємя вибивать гроші з компанії".

  Людмила Голоднік, Олексій Іванченков та Євген Кияшко, 5 канал

  Попередній матеріал
  Терористи атакували ізраїльські посольства в Індії та Грузії
  Наступний матеріал
  В чилійській пустелі тривають потужні дощі
  Теги: