polittech.org

Тереза Мей ще на крок наблизилася до крісла прем’єра Британії

  Очолити уряд нинішній міністр внутрішніх справ може вже в середу

  Новим лідером британських консерваторів – правлячої партії – стала Тереза Мей, чинний міністр внутрішніх справ. А вже в середу, 13 липня, вона може стати новим главою уряду. Так заявив поки що чинний прем’єр Девід Кемерон.

  Головна суперниця Терези Мей – заступник міністра екології Андреа Лідсом – взяла самовідвід. Мей уже дала першу прес-конференцію як нова лідерка консерваторів. Вона пообіцяла, що її політсила дасть людям більше контролю над власним життям. І наголосила, що Brexit таки відбудеться.

  Попри складні наслідки виходу з ЄС, Тереза Мей обіцяє позитивні зміни в майбутньому. І закликає людей об’єднатися, щоб разом збудувати нову, кращу Британію.

  "Моя виборча кампанія базувалася на трьох речах: перше – потреба у міцному керівництві, щоб провести нас крізь важкі і непевні часи у економіці та політиці. Потрібно розробити найкращу можливу для Британії угоду про вихід із ЄС і визначити наше нове місце у світі. Брекзит означає брекзит, і нам треба зробити його успішним. Друге – треба об’єднати нашу державу. І третє – розробити нове позитивне бачення майбутнього для нашої держави", – заявила майбутній прем'єр королівства.

  Попередній матеріал
  У центрі Харкова застрелили чоловіка
  Наступний матеріал
  Літак на сонячних батареях Solar Impulse-2 наближається до завершення своєї кругосвітньої подорожі

  На пост прем'єра Великої Британії залишився єдиний претендент

  Меркель розповіла, коли Британія подасть заявку на вихід з ЄС

  Меркель: Німеччина не постраждає від виходу Британії із ЄС

  У Британії зафіксували зростання рівня злочинності після Brexit

  Британський фунт впав до 31-річного мінімуму

  5 канал - трансляція наживо