dt.ua

У Британії зафіксували зростання рівня злочинності після Brexit

  Більшість правопорушень пов'язані зі словесними образами

  У період з 24 червня по 2 липня у Лондоні поліція зафіксувала 599 правопорушень на ґрунті расизму й ненависті, що на 52% більше, ніж за тиждень, який передував референдуму про вихід Великої Британії з Євросоюзу (Brexit), повідомляє Sky News.

  Так, у Скотланд-Ярді висловили стурбованість зростанням кількості проявів нетерпимості, особливо стосовно деяких національних громад. Також більшість подібних правопорушень пов'язані зі словесними образами. Поліція просить негайно повідомляти про факти дискримінації.

  "Кримінальні зведення показали збільшення кількості випадків злочинів на ґрунті ненависті після референдуму і в інших районах країни", – пише видання.

  Нагадаємо, раніше повідомлялося, що британський фунт падає. Нині він досягнув 31-річного мінімуму. Падіння спричинили результати референдуму щодо виходу королівства з ЄС.

  Додамо, 23 червня за вихід зі складу Євросоюзу  проголосували 52% мешканців Туманного Альбіону. Це одразу спричинило падіння британської валюти, а також вплинуло на фондові ринки по всьому світі. А рейтингове агентство Standard&Poor's знизило довгостроковий кредитний рейтинг Європейського Союзу та самої Британії.

  Попередній матеріал
  Керівництво "ДНР" злякалося можливого бунту: проводить арешти та вилучає у місцевих зброю – ІС
  Наступний матеріал
  У Донецьку активісти зафіксували кілька колон ворожої військової техніки – Тимчук

  Франція та Британія відзначають 100-річчя битви на Соммі

  Кемерон: Британія має підтримувати найтісніші стосунки з ЄС після Brexit

  Британія та Франція скликають термінове засідання Радбезу ООН

  Яскраве авіашоу та грандіозний парад: як Британія вітає Єлизавету ІІ з Днем народження