Теракт в Іраку - 155 людей загинуло

  Екстреного засідання Ради безпеки ООН - вимагає Ірак. Просить розглянути обставини подвійного теракту, у якому загинули 155 людей. Більше семиста людей поранені. Серед загиблих - 35 працівників Міністерства юстиції і 25 службовців Багдадської провінційної ради.

  Напередодні - два замінованих автомобілі вибухнули майже одночасно біля урядових будівель у так званій "зеленій зоні". У цій частині Багдада мешкають високопосадовці і дипломати. Прем`єр Іраку вважає, що ці вибухи мають на меті зірвати парламентські вибори, заплановані на січень. В організації теракту - уряд звинувачує Аль-Каїду та прибічників колишнього президента Саддама Хуссейна. У країні оголосили триденну жалобу.

  Іштар Таліб: "Бомба вибухла поблизу людей, цивільних. Ніхто не знає, звідки прибули терористи. І де ж уряд? Де служби безпеки і їхні засоби охорони? Де парламент? Що роблять ці політики?"

  Люди: "Загинули стільки людей, що у країні тепер панує лише паніка. Це все результати правління нашого уряду. Вони нічого не роблять, щоби захистити мешканців".

  Попередній матеріал
  NASA презентувало ракету, яка незабаром замінить шатли
  Наступний матеріал
  У Латвії впав величезний метеорит
  Теги: