Twitter / Julian Röpcke

Сирійська опозиція вимагає від ЄС запровадити санкції проти Росії

  Член Високого переговорного комітету Бассма Кодмані заявила, що представництво сирійської опозиції вимагає від Європейського Союзу запровадити санкції щодо РФ за її воєнні злочини в Сирії

  Про це повідомляє видання "Новое время" з посиланням на Anadolu.

  "ЄС повинен негайно ввести цільові санкції проти російських урядовців та компаній, які прямо втягнені в неконтрольовані атаки проти мирного населення, цивільної інфраструктури і медичних закладів, а також тих, хто фінансово підтримує режим Асада", - сказала Кодмані.

  Вона також додала, що РФ в Сирії використовує високотехнологічну зброю, включаючи протибункерні авіабомби, якими б’є по мирному населенню в Східному Алеппо.

  "Якщо не зважати на наслідки її ролі в неконтрольованому вбивстві мирних жителів, бомбардуванні гуманітарних цілей і ударах по медичних закладах в Алеппо та по всій Сирії, Росія продовжуватиме свою нелегальну кампанію і покриватиме вбивства, здійснювані режимом", - відзначила опозиціонер.

  На думку представника HNC, санкції повинні йти в ряд з активними діями щодо припинення неконтрольованих вбивств мирних сирійців, а саме створенням національної зони, захищеної від дій авіації.

  Нагадаємо, російське МЗС різко відреагувало на заяву держсекретаря США Джона Керрі про військові злочини Росії і режиму Асада в Сирії, зокрема, під час бомбардування кварталів з мирними мешканцями в Алеппо

  Попередній матеріал
  Детективи НАБУ знайшли у спійманого на хабарі судді з Дніпра $54 тис. та €13 тис.
  Наступний матеріал
  В Україні хочуть запровадити єдиний електронний квиток для проїзду у транспорті

  Росія накинулась на Керрі, який звинуватив її у військових злочинах в Алеппо

  Дії Путіна у Сирії треба розслідувати на предмет військового злочину – Керрі

  Німеччина має намір запровадити санкції проти Росії через її дії в Сирії

  Росія пригрозила, що збиватиме американські літаки у Сирії