Укрінформ

Дії Путіна у Сирії треба розслідувати на предмет військового злочину – Керрі

  Тепер Росія і режим Асада не обійдуться лише поясненнями, навіщо вони атакують медичні заклади, дітей і жінок, заявив держсекретар США

  Дії сирійської армії та Росії у Сирії вимагають розслідування на предмет воєнних злочинів. Про це заявив держсекретар США Джон Керрі у Вашингтоні на зустрічі із міністром закордонних справ Франції Жаном-Марком Еро.

  "Cирійська армія атакувала ще один шпиталь. Загинуло 20 осіб. Сотні поранені. Тепер Росія і режим Асада не обійдуться лише поясненнями, навіщо вони атакують медичні заклади, дітей і жінок. Їх дії вимагають детального розслідування на предмет воєнних злочинів. І ті, хто їх чинить, мають понести відповідальність. Тут вже не йдеться про випадковість. Це навмисна стратегія терору цивільних, убивства усіх, хто стоїть на шляху досягнення їхніх воєнних цілей", – заявив Керрі.

  Еро прибув до Вашингтона обговорити проект резолюції Ради безпеки ООН щодо перемир’я у Сирії. Його розробила Франція. Документ передбачає, що Росія і США забезпечать негайне припинення вогню у Сирії. І почнуть з Алеппо, яке найбільше страждає від обстрілів. Москва уже заявила, що резолюція містить неприйнятні для неї положення.

  Попередній матеріал
  Медична сенсація: Біотехнологи відновили бійцю рухливість руки, яку ледь не відірвало вибухом снаряду
  Наступний матеріал
  У Дніпрі суддю схопили на хабарі у $10 тисяч

  Німеччина має намір запровадити санкції проти Росії через її дії в Сирії

  Росія пригрозила, що збиватиме американські літаки у Сирії

  На Донбасі бойовиків вербують для "смертельного туру до Сирії" – розвідка

  Посольство Росії у столиці Сирії обстріляли з мінометів

  У Сирії жертвами теракту на весіллі стали понад 20 людей

  США призупиняють двосторонні переговори з РФ щодо Сирії – Держдеп