Світові новини за 4 жовтня

  А зараз ви побачите кадри найяскравіших подій, якими запам’ятався сьогоднішній день у світі.

   

  ПРОТЕСТ У КИТАЇ

  Сотні людей вимагають посилити відповідальність за торгівлю слоновою кісткою у Гонконзі. З кінця вересня місцеві митники вилучили майже тонну цього нелегального товару. Вартість контрабанди щонайменше  півтора мільйона доларів.

   АВАРІЙНЕ ПРИЗЕМЛЕННЯ У США

  Чергове аварійне приземлення. У США знову легкомоторний літак сів на автомагістралі. Цього разу на дорозі до Сан-Хосе. Постраждалих немає. За останній тиждень це вже третя аварійна посадка.

   ВІЗИТ ПАПИ РИМСЬКОГО

  Папа Римський відвідає батьківщину свого покровителя Франциска Ассізького. Понтифіка будуть супроводжувати 8 кардиналів, яких Папа обрав для реформування Ватикану. Напередодні візиту Папа Франциск заявив, що прагне, аби римо-католицька церква походила на "церкву бідних" святого Франциска.

  КОРАБЛІ В АВСТРАЛІЇ

  Більш ніж півсотні кораблів із майже двадцяти країн світу, прибули до Сіднею. Їхні екіпажі візьмуть участь у відзначенні сторіччя від створення австралійського військового флоту. Перші його судна були збудовані у Великій Британії.

   ГІГАНТСЬКА РИБА В КИТАЇ

  Гігантська бронзова скульптура риби фугу – з’явилася у східній китайській провінції Цзянсу. Довжина монумента - 90 метрів, а висота - понад 60. Риба покрита майже дев’ятьма тисячами мідних пластин, що символізують її луску. А важить скульптура - понад дві тисячі тонн.

  «5 канал».

  Попередній матеріал
  Нідерланди звинувачують Росію у захопленні корабля "Арктик Санрайз"
  Наступний матеріал
  Суркіс порадив замість Бандери вдягати футболки з його обличчям [відео]
  Теги: