Сущенко
Сущенко Радіо Свобода

Сущенка помістили до карцеру і відверто знущаються – Денісова

  Денісова вже звернулася до Москалькової з вимогою негайно з'ясувати підстави поміщення Сущенка до карцеру

  Незаконно засудженого в Росії журналіста Укрінформу Романа Сущенка помістили до карцеру, де працівники колонії постійно над ним знущаються. Про це у Facebook повідомила Уповноважений ВР України з прав людини Людмила Денісова.

  "Маю невтішну інформацію щодо Романа Сущенка, який вже третій Новий рік проведе у російській колонії. Його дружина повідомила, що Романа помістили до карцеру та відверто знущаються з нього. Співробітники колонії примушують Романа прокидатися раніше усіх в'язнів – о 5 ранку та вилучають постільні речі. І це нелюдське поводження з нашим Романом відбувається напередодні новорічних свят", – написала український омбудсмен.

  Як відомо, Денісова вже звернулася до Уповноваженого з прав людини в Російській Федерації Тетяни Москалькової з вимогою негайно з’ясувати підстави поміщення Романа до карцеру та здійснити необхідні дії щодо відновлення порушених прав українця.

  Нагадаємо, 4 червня Московський міський суд визнав українського журналіста Романа Сущенка винним у шпигунстві та призначив покарання у вигляді 12 років позбавлення волі в колонії суворого режиму. Водночас, захисник українця Марк Фейгін подав скаргу на рішення суду. Романа Сущенка затримали а Росії 30 вересня 2016 року. За версією російських спецслужб, Сущенко є кадровим співробітником української військової розвідки, який збирав інформацію про російське військо. Зі свого боку, українська сторона справу проти журналіста називає сфабрикованою та вбачає в цьому політичне переслідування. 

  Попередній матеріал
  Закликав пильнувати й згадав про українців на окупованих територіях: митрополит Епіфаній опублікував Різдвяне послання
  Наступний матеріал
  На Кіровоградщині через несправну газову колонку загинула ціла родина: що відомо
  Loading...

  Сущенку після скарг на антисанітарію змінили умови утримання – адвокат

  Прес-конференція: "Надання адвокатської допомоги українським морякам, захопленим у полон 25 листопада 2018 року біля Керченської протоки" – трансляція

  Усі 24 полонені РФ українські моряки отримали власного адвоката – Денісова

  Чи була ампутація: Денісова розповіла про стан українських моряків у СІЗО Москви

  Денісова звернулася до російського омбудсмена з приводу захоплених українських моряків

  Незаконно арештованих українських моряків доставили в СІЗО "Лефортово" – РосЗМІ