5 канал

Українського політв'язня Романа Сущенка етапують до колонії – адвокат

Інформацію про переведення журналіста Марк Фейгін отримав "зсередини в'язниці"

Українського політв'язня в Росії, журналіста Романа Сущенка, етапують до місця відбування покарання. Про таке повідомив його громадський захисник Марк Фейгін. За словами адвоката, інформацію він отримав із власних джерел.

"Попередня інформація йде зсередини в'язниці. Поки що складно щось говорити, деталі невідомі. Так, інформація така є, вона більш-менш достовірна. Це звичайна практика, коли зсередини в'язниці інформація надходить різними способами. Там сидять люди, туди ходять адвокати, і звідти інформація йде. Все інше – нехай ФСВП (Федеральна служба виконання покарань Росії – 5.UA) дасть офіційну заяву, ми чекаємо", – зазначив правозахисник.

Нагадаємо, спеціального кореспондента "Укрінформа" у Франції Романа Сущенка схопили в Москві два роки тому, де він перебував у приватних справах. Російські спецслужби назвали Сущенка співробітником військової розвідки України і звинуватили у збиранні інформації про армію РФ. 4-го червня цього року Московський міський суд визнав журналіста винним у шпигунстві та засудив до 12 років колонії суворого режиму. Українська сторона справу проти Романа Сущенка вважає сфабрикованою та вимагає його звільнення. Роман Сущенко свою провину не визнає.

Попередній матеріал
У Дніпрі у власній квартирі зарізали прокурора
Наступний матеріал
Порошенко: "Кінцева мета Росії – зірвати вибори в Україні"
Loading...