Суд видав ордер на арешт екс-президента Мальдів

  Суд видав ордер на арешт екс-президента Мальдів Мухаммеда Нашида та колишнього міністра оборони. Таку інформацію підтвердили у Демократичній партії, яку очолює колишній глава країни.

  Напередодні кілька тисяч прихильників Нашида захопили  у столиці - Мале10 поліцейських дільниць вимагали повернути Мохамеда Нашида на посаду чільника держави. Протестувальники закидали  правоохоронців камінням та скандували гасла на підтримку екс-президента. Серед натовпу був і сам Нашид. Демонстрантів же розігнали сльозогінним газом та кийками, кількох - арештували. Мохамед Нашид заявив, що його змусили піти у відставку, і причетний до цього колишній віце-президент, а нині - глава країни - Мухаммед Манік. Зараз екс-президент очікує на власний арешт удома, його дружина з двома дітьми виїхала до Шри-Ланки.

  Мохамед Нашид, екс-президент Мальдівської Республіки: "Вони видали ордер на мій арешт. А міністр внутрішніх справ присягнувся, що я стану першим екс-президентом, який проведе решту життя за ґратами. Гадаю, саме це він зараз і впроваджує".

  Попередній матеріал
  Шопінг задарма влаштували столичні модники і модниці
  Наступний матеріал
  Британський принц Гаррі отримав звання найкращого другого пілота бойового гелікоптера
  Теги: