Шопінг задарма влаштували столичні модники і модниці

  Шопінг задарма влаштували столичні модники і модниці. В Києві провели вечірку дрес-кросингу. Кілька десятків дівчат та парубків принесли на вечірку свій одяг, який вже не вдягають, але який має пристойний вигляд. Натомість могли взяти чужі речі. Оновити гардероб можна було від гламурних сережок та браслетів і до зимових кожухів.

  Хтось приволік півстарого гардеробу

  Відвідувач: "Рубашки, джинси, старое уже, то, что не ношу. Плаття, теплі брюки, светрик, теплі брюки, теж літнє плаття".

  А в когось на обмін - кілька одежин, зате справжні цінні талісмани. І брендове, і не дуже - все в одну купу. Потому розпорядники вечірки самі його сортують.

  Ольга, співорганізатор: "Зимовий, на весну, на літо, на осінь, так шоби підійшов до чогось окремо і вже вибираєш, шоб не розпилюватись. Речі мають бути не заношені, чисті і такі, які можна носити ще і ще".

  І більше - жодних правил. Навіть якщо приніс самі окуляри, обновитися можна по повній.

  Ольга Антонова, організатор: "Дрес-кросинг дает отличную возможность обновлять гардероб, не тратя денег, ведь дрес-кросинг, по сути, это шопинг без денег".

  Шопінгувати без грошей українським модницям і модникам сподобалося не на жарт. Вже за кілька хвилин після старту - на кучугури дармового налетіли усі. Хапали - хто що встиг.

  Перша, відвідувачка: "Видите, сколько всего нашла, надеюсь, еще как минимум столько же найду. Подвесочка вот. Я не знаю, беру все, что нравится, а потом уже буду смотреть".

  Друга, відвідувачка: "Много брендових вещей нашла, я незнаю, подойдет или нет, ну не знаю, если не подойдет, может знакомым отдам".

  Третя, відвідувачка: "Не меряла, ну я так, на глаз, большинство женщин знают, какой размер им подходит. Ну так, всего по чуть-чуть".

  Та задоволеними від такого обміну лишилися не всі. Хоч брали цілими пакетами,  дещо таки лишилося. Та й це не пропаде - запевняють організатори. Речі, яких ніхто не пригледів, мають відвезти у дитячий будинок.

  Інна Неродик та Іван Довганик, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Від рекордних снігопадів потерпає Японія
  Наступний матеріал
  Суд видав ордер на арешт екс-президента Мальдів
  Теги: