Суд Манхеттена ухвалив рішення звільнити Стросс-Кана під заставу

  Домінік Стросс-Кан - уже сьогодні вийде із в`язниці. Суд Манхеттена ухвалив рішення випустити колишнього главу МВФ - під заставу в один мільйон доларів. Тільки-но усі формальності із грошима вирішаться, Стросс-Кан опиниться під домашнім арештом - в апартаментах, арендованих його дружиною у Нью-Йорку.

  Кримінальний суд Манхеттена погодився звільнити екс-голову МВФ Домініка Стросс-Кана під заставу. Один мільйон доларів готівкою та п`ять мільйонів доларів банківської страхової застави. Останню мають внести поручителі - у разі втечі Стросс-Кана з-під домашнього арешту.  

   Уїльям Тейлор, адвокат Стросс-Кана: "Пан Стросс-Кан може хіба що телепортуватися до Франції. І навіть тоді, я не певен, що він зможе втекти. Його впізнає будь-хто на вулиці і не лише у Франції. Тому сама думка про втечу - нісенітниця".

  Покуратура щосили намагалася переконати суд залишити Стросс-Кана під вартою. Наводила вагомі аргументи про те, що між США та Францією немає договору про екстрадицію і екс-голова МВФ  може втекти на Батьківщину.

  Джон Макконел, помічник прокурора: "По-перше, Франція не видає своїх громадян. По-друге, є багато інших країн, в яких обвинувачений може комфортно провести решту життя. Грошей для цього у нього достатньо".

  Майкл Обус, суддя: "Я розумію побоювання прокуратури, тому ухвалив рішення зробити усе можливе, щоби підсудний нікуди не втік. Він буде під відеонаглядом 24-години, сім днів на тиждень. За ним спостерігатиме озброєний охоронець".

  Тільки-но завершаться судові формальності щодо оформлення застави - Стросс-Кана переведуть під домашній арешт. Він перебуватиме в арендованих його дружиною  апартаментах  у Нью-Йорку. На нозі носитиме спеціальний браслет електронної системи стеження. Охорона, призначена судом, обійдеться Стросс-Кану у двісті тисяч доларів на місяць. Наступні слухання призначені на шосте червня. Колишньому голові Міжнародного валютного фонду закидають спробу зґвалтування покоївки одного з нью-йоркських готелів 14-го травня. Якщо Стросс-Кана визнають винним, йому загрожує 25 років в"язниці.

  Ганна Ільїних "5 канал".

  Попередній матеріал
  Повернутися до кордонів 1967 р. пропонує Ізраїлю Обама
  Наступний матеріал
  Відповідальність за аварію на "Фукусіма-1" узяв на себе президент компанії-оператора
  Теги:
  Loading...