Відповідальність за аварію на "Фукусіма-1" узяв на себе президент компанії-оператора

  Відповідальність за аварію на АЕС "Фукусіма-1" - узяв на себе президент компанії-оператора. Масатака Сімідзу - подав у відставку. Його наступником призначили Тосіо Нісідзава- одного із топ-менеджерів компанії.
  За останній рік - "ТЕПКО" зазнала рекордних збитків - 15 мільярдів доларів. Втрати пояснюють виплатами компенсацій постраждалим, після аварії на "Фукусімі-1", а також - витратами на закриття реакторів. Нагадаємо, після  землетрусу та цунамі у березні - на АЕС "Фукусіма" сталася низка аварій. Відмовила система охолодження реакторів. Як наслідок, в атмосферу потрапила радіація. 20-ти кілометрову зону навколо АЕС - оголосили відчуженою.

  Масатака Сімідзу, екс-президент компанії "TEПКO": "Я беру на себе повну відповідальність за аварію на "Фукусімі-1". Цей інцидент повністю зруйнував довіру до атомних станцій. Я подаю у відставку і йду з посади президента компанії-оператора. Разом зі мною у відставку подав і віце-президент - Муто".

  Тосіо Нісідзава, новопризначений президент компанії "TEПКO": "Моє головне завдання -  впоратися з ситуацією на атомній станції "Фукусіма". Роботи ще багато. Зокрема, треба встановити необхідне обладнання".

  Попередній матеріал
  Суд Манхеттена ухвалив рішення звільнити Стросс-Кана під заставу
  Наступний матеріал
  Мешканець Тель-Авіва встановив новий світовий рекорд стояння на стовпі
  Теги: