Студенти Німеччини закликали Путіна вивести війська з Криму

  Мітинги проти російської інтервенції у Криму пройшли відразу в кількох німецьких містах.

  Кілька сотень учасників акції в Ганновері попросили Схід і Захід України триматися разом, щоби зберегти мир. Президента Росії Володимира Путіна закликали припинити військове вторгнення до Криму та повернути російських солдатів додому. Мітинг організували українські студенти Ганновера.

  А у Франкфурті зібралися під Генеральним консульством Росії у Німеччині. Учасники акції передали дипломатам вимогу щодо виведення російських військ із Криму. Також вони ухвалили петицію до німецького уряду. В ній попросили Берлін допомогти Києву протистояти інтервенції.

  Денис Грінберг, авіадиспетчер:«Я благодарен Путину за то, что он сплотил Западную и Восточную Украину».

  Зураб Манагадзе політолог: «То что Путин делает сейчас - это то, что Гитлер делал в тридцатые года. И не надо бояться такого сравнения. Оправдания одни и те же. Просто страны поменялись местами».

  Тілль Брандт, правозахисник: «Вражений Україною та її народом. Це дуже сміливі люди, які пішли на великий ризик навіть не знаю чи знайшлося б в Німеччині стільки сміливців. На жаль стосовно Путіна Берлін занадто довго спав. Але людей, які усвідомлюють наскільки небезпечним є Путін стає дедалі більше і це мене тішить».

  Попередній матеріал
  Баррозу: Ми маємо борг перед Києвом
  Наступний матеріал
  Фани «Челсі» закликали Абрамовича не спонсорувати криваві ініціативи Кремля
  Теги:
  Loading...