Стартує карнавал у Ріо-де-Жанейро [відео]

  Один із найбільших і найвідоміших карнавалів у світі - розпочинається сьогодні у Ріо-де-Жанейро. Старт дійству дасть міський голова, який вручить ключі від міста королю карнавалу Момо. Потім - на спеціальному майданчику відбудуться мальовничі паради за участі десятків шкіл самби.

  До бразильського карнавалу - готуються усі. І професійні танцівники самби, і численні туристи і мешканці тих міст, де відбудеться свято. Для сувенірних крамниць карнавальний тиждень - найприбутковіший час року. На вибір покупців найрізноманітніші костюми. Цього року найбільший попит на маски відомих спортсменів та політиків.

  Ольга Валес, власниця фабрики масок: "Маски нашого футболіста, Неймара - продаються тонами, особливо їх купують діти, школярі. А от дорослі більше полюбляють маску Жоакіма Барбоси, президента Верховного суду".

  Головний юрист країни - має більш нагальну турботу, аніж тішитися власній популярності серед народу. Перед ним, як і загалом перед владою на час карнавалу постає головне завдання - дбати про безпеку населення. Особливо гостро проблема безпеки постає цього року, після трагедії у нічному клубі на півдні країни, де внаслідок пожежі загинуло понад двісті осіб. Кілька десятків міст у цьому регіоні скасували карнавальну ходу на знак жалоби. Великі мегаполіси свято не скасовують, утім заходи безпеки посилюють до максимуму - будують додаткові виходи на стадіонах, перевіряють протипожежний стан майданчиків.

  Жінка: "Мам моєї подруги братиме участь у карнавальному параді. Я думаю - це прекрасно, але уряд має приділяти більше уваги питанням безпеки. На цих парадах буде безліч людей, величезні натовпи, то ж треба бути пильними і стерегтися".

  Карнавал у Ріо-де-Жанейро - одне із наймасовіших свят не лише у Бразилії, але й у цілому світі. Десятки шкіл самби готуються до нього майже рік, змагаючись за найбільш мальовничі костюми та запальні танці. Переможці отримують грошові призи, а сотні тисяч глядачів - неймовірне задоволення.

  Нонна Стефанова, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Українські кінострічки продовжують поступово опановувати широкі екрани [відео]
  Наступний матеріал
  Перший випадок вандалізму в новому філіалі Лувра в містечку Ланс
  Теги:
  Loading...