Українські кінострічки продовжують поступово опановувати широкі екрани [відео]

  Українські кінострічки продовжують поступово опановувати широкі екрани. Слідом за фільмом про українського індіанця - "Той, хто пройшов крізь вогонь" у кінопрокат виходить драма про сучасного українського інтелігента - "Звичайна справа". Режисер картини - досі знаний як автор документальних стрічок - Валентин Васянович. Фільм україномовний і винятково з вітчизняними акторами. Його покажуть у тридцяти українських містах. Чи цікаво буде українцям - досліджувала Оля Петрів.

  Усе, як і торік. Червоний килим і гостина в кінотеатрі. І навіть кінопродюсер вбраний точнісінько, як торік. Рівно рік тому у такій компанії святкували вихід у прокат фільму Михайла Іллєнка "Той, хто пройшов крізь вогонь". У цій премєрі Михайло Іллєнко уже актор. Зіграв пацієнта психлікарні, який безнадійно клацає по світловимикачу. Обидві українські прем`єри обєднує тяжка знімальна доля. Через перебої з державним фінансуванням і минулорічна, і цьогорічна знімалися довгих пять років.

  Володимир Войтенко, кінокритик: "Фільм "Звичайна справа" про поета-невдаху Толіка. Який працює в психлікарні, але все, що вміє робити, це писати вірші. Згодом його виганяють з роботи, від нього йде дружина, він часто заглядає в чарку. А друг Славік пропонує йому торгувати лайном".

  Віталій Лінецький, актор: "Хепі енду не буде. Поет Толік піде  поневірятися світом. А торговець гівном Славік стане столичним мером Святославом Червонецьким. І дуже нагадуватиме реального екс-мера Києва".

  Валентин Васянович, режисер фільму: "Колишній мер на прем`єру не прийшов. Зате прийшов колишній міністр культури. Михайло Кулиняк, як і головний герой фільму, людина творча. Чи повернеться до гри на скрипці після міністерського крісла - ще не визначився".

  Михайло Кулиняк, міністр культури та туризму України (2010-2012): "Без урочистих слів і офіційних привітань. У маленькому залі кінотеатру презентували "Звичайну справу". Виконавець головної ролі Тарас Денисенко. У житті, як і на екрані, пише вірші. На перегляд не пішов. Лишився святкувати премєру у холі кінотеатру".

  Ольга Петрів та Іван Головач, "5 канал".

  Попередній матеріал
  У Бангладеш затонув пасажирський пором
  Наступний матеріал
  Стартує карнавал у Ріо-де-Жанейро [відео]
  Теги:
  Loading...