trend.az

Стабілізаційна конференція у Відні: ініціатори Лавров і Керрі

  На порядку денному заходу – ситуація в Лівії, Сирії та Нагірному Карабасі

  Офіційні представники понад 20 країн на запрошення держсекретаря США Джона Керрі та голови МЗС РФ Сергія Лаврова проведуть у Відні переговори щодо конфліктів у Сирії, Лівії та Нагірному Карабасі. Стабілізаційна конференція, що розпочинається у понеділок, 16 травня, триватиме два дні, повідомляє Deutsche Welle.

  У перший день віденської зустрічі обговорять ситуацію в Лівії. У ході переговорів під проводом США та Італії йтиметься про підтримку нового лівійського уряду, який має замінити два уряди, що протистоять один одному.

  Лівія після повалення у 2011 році режиму диктатора Муамара Каддафі, який понад 40 років політично та економічно впливав на африканський континент, перебуває у глибокій кризі, зокрема, урядовій. Крім того, через нестабільну політичну ситуацію у Лівії активізували діяльність контрабандисти, які переправляють нелегальних мігрантів із континенту Середземним морем до берегів Європи.

  У вівторок у Відні обговорюватиметься ситуація в Сирії. Зокрема, йтиметься про відновлення "режиму тиші" та доставку гуманітарної допомоги населенню обложених міст.

  Крім того, на порядку денному міжнародних дипломатів – загострення ситуації у Нагірному Карабасі.

  Нагадаємо, наприкінці березня Джон Керрі заявив, що США не вважають РФ своїм союзником у Сирії, але визнають, що зараз Москва допомагає припинити бойові дії. 

  Попередній матеріал
  Обама вважає, що Трамп зрадив американські цінності
  Наступний матеріал
  У Данії заявили, що журі помилково завищило бали Джамалі – ЗМІ
  Loading...

  Керрі: Американські військові мали повне право збити російські Су-24 над Балтикою

  США не вважають Росію своїм союзником у Сирії - Керрі

  Керрі та Путін домовилися про дату, коли буде визначено спосіб повернення Савченко - адвокат

  Керрі закликав Москву повернути Надію Савченко до України