inforesist.org

Керрі закликав Москву повернути Надію Савченко до України

Держсекретар США Джон Керрі закликав Москву повернути українську льотчицю Надію Савченко до України

Про це він розповів на прес-конференції після переговорів з російським керівництвом. Мінські угоди та справа Савченко - головні українські теми, яких торкалися на перемовах. Керрі вкотре наголосив на необхідності припинення вогню та дотриманні Мінських угод.

Щодо Савченко він наголосив, звільнити її Росія має якомога швидше, як і всіх інших політичних в'язнів. За його словами, Володимир Путін дав зрозуміти, що почати питання про звільнення українки можуть "у певний момент". А міністр закордонних справ Сергій Лавров запевнив, що стан здоров'я Савченко після тривалого голодування не викликає побоювань.

"Я порушив питання звільнення Надії Савченко, її засудження, винесення вироку з вірою у те, що їй дозволять повернутися до України. Це гуманітарне питання, воно може бути вирішене негайно, як і звільнення всіх інших незаконно затриманих", - заявив Джон Керрі.

Нагадаємо, напередодні, 24 березня, Керрі провів зустріч із міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим. Вони обговорили ситуацію в Україні та Сирії. За словами держсекретаря США, ці переговори були дуже продуктивними.

Попередній матеріал
Volkswagen відкликає понад 800 тисяч авто через проблеми з педалями
Наступний матеріал
За добу терористи 52 рази обстрілювали українські позиції – штаб АТО
Loading...

Керрі Путіну: Вашингтон має ідеї щодо України

Керрі обговорив з Лавровим ситуацію в Сирії та Україні

Керрі наголосить на негайному звільненні Савченко під час візиту до Москви

Росія повинна цілковито виконати Мінські угоди, або ж і далі наражатиметься на санкції Заходу - Керрі