Фото fleetowner.com

США звинуватили Китай в кібершпигунстві

  Міністерство юстиції США звинуватило кількох представників уряду Китаю у кібершпигунстві щодо американських фірм.


  Як повідомляє NBC News з посиланням на джерело, знайоме з ситуацією, це перший випадок , коли США висуває звинувачення подібного роду у відношенні державного суб'єкта.

  Згідно з матеріалами справи, кілька представників китайського уряду використовували військові об'єкти і розробки спецслужб для кібершпигунства за американськими компаніями.

  Назви порушених компаній поки не розголошуються, але відомо, що це представники енергетичного сектора та обробної промисловості.

  Як відмічає Интерфакс, адміністрація президента США Барака Обами вважає Китай одним з найбільш активних держав в області кібершпіонажу.

  Рік тому сайти декількох американських газет, у тому числі The New York Times і The Wall Street Journal, були зламані хакерами. Американські фахівці з кібербезпеки заявили, що за зломом сайтів новинних ресурсів стоїть Китай.

  Китай, у свою чергу, вимагає від США пояснень з приводу передбачуваної стеження за великої китайської телекомунікаційною компанією Huawei. Дані про те, що Агентство національної безпеки (АНБ) США вкоренилось в комп'ютерну систему Huawei, передав ЗМІ колишній співробітник АНБ Едвард Сноуден.
  Попередній матеріал
  Столична влада не планує відміну системи єдиного електронного квитка в метрополітені
  Наступний матеріал
  СБУ знешкодила в Києві злочинців, які постачали зброю для терористів на Сході України