Фото СБУ

СБУ знешкодила в Києві злочинців, які постачали зброю для терористів на Сході України

  Служба безпеки України знешкодила організоване злочинне угруповання, яке налагодило стійкий канал постачання вогнепальної зброї і вибухівки для сепаратистських бандформувань, які діють у східних областях нашої держави. Про це 19 травня повідомляє прес-центр СБ України.


  Як зазначили у СБУ, при спробі реалізації партії засобів ураження у Києво-Святошинському районі затримано 8 громадян України. У них вилучено 2 кг вибухової речовини - пластид з детонаторами, 5 одиниць автоматичної зброї марки "Скорпіон", автомат Калашникова – АКСУ, 7 бойових пістолетів марок ПМ, ТТ та системи револьвер, 5 гвинтівок, 2 карабіни та понад 4 тисячі набоїв.

  СБУ також встановила, що зброя і вибухівка призначалися бандформуванням для вчинення терористичних актів і диверсій з метою дестабілізації суспільно-політичної ситуації під час виборів Президента України 25 травня 2014 року.

  "У рамках розпочатого кримінального провадження (з цього факту – Ред.) проводяться обшуки та допити підозрюваних в різних областях України", - підкреслили в Службі.
  12
  11
  13
  14
  Попередній матеріал
  США звинуватили Китай в кібершпигунстві
  Наступний матеріал
  НАТО допоможе підвищити безпеку АЕС України