Фото telegrafist.org

США знімуть частину санкцій з Росії лише при повному виконанні "мінської угоди" - Нуланд

  Вашингтон попередив Москву, що готовий зняти частину санкцій з РФ у разі повного виконання мінських домовленостей. В іншому випадку будуть впроваджені нові обмеження.


  Про це заявила помічник держсекретаря США Вікторія Нуланд, яка перебуває з візитом в Україні, під час спілкування зі студентами Київського національного університету, пише "Українська правда".

  "Ми дали зрозуміти, що у разі виконання мінського договору ми знімемо частину санкцій, і це добрий стимул для Росії... Наш сигнал чіткий – зменшення санкцій відбудеться виключно у разі повного виконання домовленості. Мають бути всі 12 пунктів, всі до одного", - наголосила вона.

  За її словами, тривале збереження нинішнього рівня санкцій не є можливим – вони або будуть зменшені, або збільшені.

  "Ми водночас чітко сказали, що у разі невиконання ціна для Росії виросте", - підкреслила Нуланд.

  Вона також зазначила, що США не щасливі з того, що доводиться впроваджувати санкції проти Росії.

  "Санкції іноді стають необхідною частиною зовнішньої політики. Хоч і шкода, що їх доводиться застосовувати", - сказала помічник держсекретаря.

  Також Вікторія Нуланд повідомила, що РФ відмовилася від програми обміну учнями. Відтак - уже наступного року понад три сотні українських студентів додатково зможуть навчатися в американських університетах. Студентам розмова сподобалась, хоча нарікали - Нуланд не була відвертою і говорили про загальне.
  Попередній матеріал
  Канадський механік допомагає львівським десантникам ремонтувати техніку
  Наступний матеріал
  Важке голосування за антикорупційні закони - як це було
  Теги:
  Loading...