Прапори України та США
Прапори України та США sq.com.ua

США з нагоди річниці Революції Гідності закликали Україну "активізувати зусилля у боротьбі з корупцією"

  Речник держдепу США наголосив, що боротьба з корупцією і реформи будуть вшануванням тих, хто віддав свої життя для забезпечення кращого майбутнього України

  Сполучені Штати Америки з нагоди третьої річниці Революції гідності закликали українську владу посилити зусилля у боротьбі з корупцією та у впровадженні реформ. Про це йдеться в заяві виконуючого обов'язки речника Державного департаменту США Марка Тонера, опублікованій, зокрема, у Twitter

  "Три роки тому тисячі українців вийшли разом на Майдан, центральну площу Києва, з вимогою, щоб до їх голосів дослухались. Витримуючи температуру нижчу за нуль градусів та насильство силових структур, ці українці мирно закликали власний уряд визнати їх вибір, щоб приєднатися до Європи", – йдеться в заяві Тонера.

  "З того часу Україна досягла значного прогресу, але багато роботи ще доведеться зробити, щоб виконати обіцянку Майдану. В той час, коли ми згадуємо мужність та рішучість, продемонстровану українським народом під час Революції гідності, Сполучені Штати закликають українську владу посилити зусилля у боротьбі з корупцією та продовжувати політичні і економічні реформи, щоб вшанувати тих, хто віддав свої життя для забезпечення кращого, більш демократичного майбутнього України. Сполучені Штати продовжать підтримувати український народ у цих зусиллях", – наголосив Тонер.

  Нагадаємо, 14 лютого Посол ЄС оцінив антикорупційні зрушення в Україні. Зокрема, він відзначив, що в Україні боротьба проти корупції йде в правильному напрямку.

  Попередній матеріал
  Українські ІТ-компанії увійшли до ТОП-100 найкращих аутсорсерів світу
  Наступний матеріал
  "Горючий тризуб" та "промені гідності": Майдан вшановує Героїв Небесної Сотні – фоторепортаж

  США, Євросоюз та Канада закликали завершити "антикорупційні реформи" в Україні – заява

  ГПУ: у злочинах проти учасників Революції Гідності підозрюються понад 350 осіб

  Роковини розстрілів на Майдані: Україна згадує героїв, загиблих під час Революції Гідності