Вшанування Героїв Небесної Сотні
Вшанування Героїв Небесної Сотні 5 канал

Роковини розстрілів на Майдані: Україна згадує героїв, загиблих під час Революції Гідності

Чи не в кожному місті країни відбулись жалобні заходи у пам'ять про тих, хто склав голови на Майдані Незалежності три роки тому

По всій Україні згадували загиблих під час Революції Гідності. Практично кожна область зазнала втрат, і сьогодні люди прийшли віддати шану героям, інформує "5 канал".

Так, у Львові на честь героїв Небесної Сотні влаштували мовчазну ходу. Кілька сотень студентів колоною пройшли центром міста. На майдані згадали хвилиною мовчання загиблих героїв та влаштували спільне молитовне віче.

"Кожен студент має в серці пам'ять про тих людей, які поклали своє життя заради нас, щоб ми сьогодні стояли тут і жили, надіялися у світле майбутнє України і всіх-всіх людей", – пояснює учасниця акції Діана Добросельська.

Мовчазна хода у Львові
Мовчазна хода у Львові5.ua

В Івано-Франківську на честь Героя Небесної сотні Романа Гурика відкрили аудиторію у Прикарпатському національному університеті. Він навчався на філософському факультеті цього вишу, а загинув на Майдані від кулі снайпера 20 лютого.

Біля університету відслужили панахиду на честь хлопця. Потому студенти та патріоти колоною пройшлися до Меморіального скверу, де помолилися за душі Героїв Небесної сотні.

В Івано-Франківську вшанували Героїв Небесної Сотні
В Івано-Франківську вшанували Героїв Небесної Сотні5 канал

У Вінниці понад півтисячі студентів з квітами та смолоскипами здійснили пам'ятну ходу на честь загиблих Героїв Небесної Сотні. На майдані вшанували всіх загиблих хвилиною мовчання.

"Ми хочемо показати, що поважаємо тих людей, які стояли тоді, захищаючи нашу державу. Ми хочемо показати, що ми дуже шануємо їх, пишаємося ними і будемо завжди пам'ятати", – каже учасниця акції Тетяна Даценко.

У Запоріжжі згадати Героїв Небесної Сотні зібралися кількасот містян. Поминальні заходи відбувалися на місці, де збиралися учасники запорізького майдану. Тепер на цій площі встановлений монумент героям Революції Гідності.

Запоріжжя згадує Героїв Небесної сотні
Запоріжжя згадує Героїв Небесної сотні5.ua

У Кропивницькому згадати події трирічної давнини зібралися близько півтисячі містян. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих, священнослужителі провели панахиду. Також поклали квіти до меморіальної дошки вбитому на Майдані земляку – Віктору Чміленку.

Вшанування пам'яті Віктора Чміленка
Вшанування пам'яті Віктора Чміленка5.ua

Попередній матеріал
Тетерук розповів про повернення "радикалів" до чинної коаліції
Наступний матеріал
"Скриня Пандори": Українські морпіхи почали збирати колекцію бойових трофеїв
Loading...

Аудиторія на честь Героя Небесної Сотні: як у прикарпатському виші вшанували 19-річного активіста

"Нікуди було відступати": Запоріжжя згадує Героїв Небесної Сотні

Імена п'ятьох наймолодших Героїв Небесної Сотні будуть увічнені в іменних стипендіях – Порошенко