Американський авіаносець
Американський авіаносець blikk.hu

США відправили до Корейського півострова другий авіаносець

  Американська сторона зробила цей крок через кілька днів після того, як Північна Корея продемонструвала значний прогрес у своїй ракетній програмі, запустивши балістичну ракету на відносно велику відстань

  На початку цього тижня в напрямку Корейського півострова вирушив авіаносець ВМС США класу Німіц "Рональд Рейган", де проводитиме спільні навчання з іншим кораблем такого ж класу "Карл Вілсон". Про це повідомили телеканалу CNN у четвер одразу два джерела в оборонному відомстві США.

  "Військово-морські сили США відправили авіаносець "Рональд Рейган" до Корейського півострова, де він проводитиме спільні навчання з іншим авіаносцем "Карл Вінсон" на тлі підвищеної напруженості в регіоні", – зазначили представники Пентагону.

  Американська сторона зробила цей крок через кілька днів після того, як Північна Корея продемонструвала значний прогрес у своїй ракетній програмі, запустивши балістичну ракету на відносно велику відстань.

  Авіаносець "Рональд Рейган" вирушив по заданому курсу в вівторок, після завершення обслуговування й випробувань у порту приписки Йокосука, Японія. Планується, що після того, як корабель прибуде до визначеного району, американські сили проводитимуть цілий комплекс військових вправ. Команда "Рональда Рейгана" насамперед зосереджуватиметься на перевірці здатності авіаносця безпечно запускати та приймати літаки.

  Представники Пентагону не прокоментували, який період два авіаносці перебуватимуть у одному районі, але зрештою очікується, що "Рональд Рейган" замінить інший авіаносець "Карл Вінсон", як тільки завершиться період виконання ним бойового завдання.

  Попередній матеріал
  Україна вдвічі скоротила кількість антрациту, споживаючи його мінімально – Міненерго
  Наступний матеріал
  Дочекались безвіз, дочекаємось і метро на Троєщину: Київ домовився з Китаєм про будівництво 4-ї лінії підземки
  Loading...

  У США розбився реактивний літак – фото

  У США розбився реактивний літак, є загиблі – фото, відео

  Пентагон заявив про провокацію російського літака біля Криму

  Літак Дональда Трампа міг зайнятися або вибухнути під час польоту

  Над Чорним морем винищувач Росії пролетів впритул до літака ВМС США

  Американський авіаносець увійшов в Японське море для контролю КНДР