Американський авіаносець
Американський авіаносець blikk.hu

Американський авіаносець увійшов в Японське море для контролю КНДР

  Американський корабель Carl Vinson в суботу увійшов в акваторію Японського моря

  Американський авіаносець Carl Vinson в суботу увійшов в акваторію Японського моря, пройшовши через Цусимську протоку біля узбережжя префектури Нагасакі. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на "Еспресо ТВ".

  Розгортання авіаносця поблизу Корейського півострова буде сприяти подальшому зміцненню контролю над Північною Кореєю. 

  Carl Vinson увійшов в Японське море разом з кораблем супроводу морських сил самооборони, з яким проводив спільні навчання.

  Також відомо, що незабаром плануються спільні навчання американських кораблів з кораблями військово-морського флоту Південної Кореї в Японському морі.

  ВМС США 8 квітня повідомили, що ударна група на чолі с авіаносцем USS Carl Vinson вирушила до Корейського півострова на тлі загострення ситуації навколо ядерних амбіцій Пхеньяна. Згодом з'явилася інформація, що авіаносець США та інші військові кораблі не пливуть у бік Північної Кореї, як про це заявляв Дональд Трамп, а прямують, як виявилося, у протилежному напрямку.

  Тихоокеанське командування збройних сил США повідомило, що скасувало візит кораблів до австралійського міста Перт, але група все ж має завершити планові навчання біля північно-західного узбережжя в Австралії після виходу.

  Після завершення навчань група попрямувала до Корейського півострова. Після того, як два японських кораблі приєдналися до групи "Карла Вінсона" під час навчань у південному тихоокеанському регіоні, Північна Корея заявила, що готова потопити американський авіаносець, щоб продемонструвати свою військову міць.

  Попередній матеріал
  ВМС України готові застосувати зброю для боротьби з антиукраїнськими диверсіями
  Наступний матеріал
  Бурштинові махінації: на Волині СБУ вилучила понад тонну "сонячного каменю"
  Loading...

  Американський авіаносець розвернувся в бік КНДР – віце-президент США

  Експерт розповів, як вплине на Україну використання ядерної зброї у світі

  "Ера "стратегічного терпіння" щодо КНДР завершилася": Пенс прибув з офіційним візитом до Південної Кореї

  У КНДР "не будуть сидіти склавши руки" у разі превентивного удару з боку США