Фото naked-science.ru

У КНДР вже є ракети здатні докинути ядерну бомбу аж до США – журналіст

У Північної Кореї вже є ракети, здатні докинути ядерну бомбу аж до Америки, приблизно до Лос-Анджелеса, не кажучи вже про Гавайські острови

В ефірі "5 каналу" журналіст Іван Яковина розповів про випробування в КНДР.

"Все досить серйозно. Я б сказав, що ймовірність такої війни не нульова, і це вже погано. Це вже не порожні погрози. У Північної Кореї вже є ракети здатні докинути ядерну бомбу аж до Америки, приблизно до Лос-Анджелеса, не кажучи вже про Гавайські острова. У них є ядерна бомба. У них стоїть завдання – зробити цю бомбу досить маленькою, що б її можна було встановити на цю ракету і відправити в Америку. Поки вони не досягли поставленої задачі, тобто бомба є, але вона дуже велика. Для того щоб миніатюризувати цю бомбу, зробити її досить маленькою, їм необхідно проводити ядерні випробування", – зазначив журналіст.

"Чергові випробування були заплановані на 15 квітня – це День сонця в Північній Кореї. Але в цьому році американці підігнали туди авіаносець, два ракетних міноносця, один ракетний крейсер, кілька підводних човнів. Загалом, дали зрозуміти, якщо будуть такі випробування, то ми по вас вдаримо. І на думку багатьох аналітиків, в цьому році йшлося вже не про ядерну бомбу, а про термоядерну бомбу, тобто це в 100 разів сильніше і потужніше ніж було раніше... Швидше за все, коли американські кораблі підуть, то ці випробування будуть проведені", – додав він.

Повну версію розмови дивіться у відео:

 

Попередній матеріал
У Миколаєві та на Харківщині призупиняється навчання у школах через похолодання
Наступний матеріал
Місія виконана: що змогла і що не змогла Гонтарева в НБУ
Loading...

У КНДР "не будуть сидіти склавши руки" у разі превентивного удару з боку США

Трамп доручив розпочати оцінку ядерного потенціалу США

У КНДР заявили, що ядерна війна може розпочатися у будь-який момент

"Ера "стратегічного терпіння" щодо КНДР завершилася": Пенс прибув з офіційним візитом до Південної Кореї

Влада КНДР закликала іноземних журналістів підготуватися до "великої події"

США і Китай домовилися переконати КНДР відмовитися від ядерної зброї